I Turniej Jednostek OSP Powiatu Garwolińskiego

7 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie odbyło się wręczenie nagród w ramach I Turnieju Jednostek OSP Powiatu Garwolińskiego. Turniej Jednostek OSP to plebiscyt który został skierowany do Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu garwolińskiego, w którym Czytelnicy wybrali najpopularniejszą jednostkę.

Głosowanie odbywało się poprzez kupony publikowane na łamach „Twojego Głosu”. W plebiscycie zwyciężyła jednostka na którą Czytelnicy oddali najwięcej głosów.

Patronat honorowy nad I Turniejem Jednostek OSP Powiatu Garwolińskiego objęli: Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego, Waldemar Sabak - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Garwolinie oraz st. bryg. Krzysztof Tuszowski - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W wyniku głosowania wyróżniono 13 najlepszych jednostek:

I miejsce – OSP WÓLKA OSTROŻEŃSKA

II miejsce – OSP BABICE