III Kwesta na rzecz ratowania najstarszych nagrobków

1 listopada przed garwolińskim cmentarzem odbędzie się kwesta na renowację najstarszych nagrobków na garwolińskim cmentarzu.

Zapraszamy do wsparcia zbiórki funduszy na konserwacje nagrobków garwolińskiego cmentarza.

Ratujmy stare nagrobki są one niemymi pomnikami historii, wiążą się z nimi nie tylko losy poszczególnych osób i rodzin, ale także dzieje naszego regionu.

Kwesta organizowana jest przez ZHP Hufiec "Orłów" Garwolin we współpracy z Dawny Powiat Garwolin i okolice Klub Seniora przy CSiK w Garwolinie, Fundacja Koszary - Przywróćmy Pamięć Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. 1. Pułku Strzelców Konnych, Stare nagrobki - Garwolin i okolice.

Patronat nad inicjatywą objął Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego oraz Marzena Świeczak Burmistrz Miasta Garwolin.