Ponad 50 mln zł ze środków rządowych dla Powiatu Garwolińskiego

Nie zwalniamy tempa, każdy kilometr drogi, to kolejny kilometr nowych możliwości.

W ramach przyznanych środków na terenie powiatu garwolińskiego będą realizowane następujące inwestycje:

• Poprawa stanu technicznego drogi powiatowej NR 1328W na terenie Gminy Garwolin oraz Gminy Górzno

Kwota dofinansowania – Polski Ład Edycja ósma ponad 25,5 mln zł.

• Przebudowa drogi powiatowej nr 1319W w m. Wola Rębkowska i Miętne na terenie Gminy Garwolin

Kwota dofinansowania – Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg ponad 12,5 mln zł.

• Remont drogi powiatowej Nr 1349W w m. Oblin, Podoblin, Podstolice i Kraski Górne na terenie gminy Maciejowice

Kwota dofinansowania – Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg ponad 3 mln zł.

• Przebudowa drogi powiatowej Nr 1362W wraz z mostem na rzece Swarzyna w miejscowościach: Trojanów, Babice, Skruda na terenie gminy Trojanów

Kwota dofinansowania – Polski Ład Edycja szósta PGR 8 mln zł.

Sprawna infrastruktura drogowa to jeden z fundamentów rozwoju, nowe drogi to nie tylko lepszy komfort jazdy i wzrost bezpieczeństwa, ale także szansa na nowe inwestycje i miejsca pracy.

Otrzymaliśmy również dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na remont zabytkowego dworu w Miętnem w kwocie 1 mln zł.