Powiat Garwoliński z ponad 4 mln zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Ponad 4  mln zł Powiat Garwoliński otrzyma z województwa mazowieckiego, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg!

Uroczystość podpisania umów z udziałem Wicewojewody Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego odbyła się 24 sierpnia br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięła również Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba.

Umowa opiewa na kwotę 4 468 138,43 mln zł, na przebudowę drogi powiatowej nr 1371W w Garwolinie, ulicy Jana Pawła II wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Inwestycje w infrastrukturę drogową służą poprawie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowników dróg. Dzięki pozyskanym środkom będziemy mogli realizować kolejne inwestycje.