Protest rolników

Garwolińscy policjanci informują, że na najbliższą środę 20 marca w Garwolinie zaplanowany został protest rolników.

Na najbliższą środę 20 marca w godz. 10.00 – 17.00 w Garwolinie zaplanowany został protest rolników. Kierowcy w tym dniu muszą być przygotowani na utrudnienia na drogach miasta oraz w obrębie trasy S17 węzeł Garwolin - Zachód (zjazd nr 9: Garwolin ul. Stacyjna, DK 76).

Utrudnienia mogą wystąpić również w centrum miasta w związku z planowanym przemieszczaniem się protestujących od węzła S17 na Skwer Solidarności.

Na czas trwania protestu możliwe jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu (mapa poglądowa poniżej).

Organizatorzy zgromadzenia zapewnili, że ruch pojazdów ratowniczych i uprzywilejowanych będzie odbywał się płynnie. Zgromadzenia są częścią ogólnopolskiej akcji protestów związanych z trudną sytuacją rolników.