Spotkanie Noworoczne 2024

W piątek, 12 stycznia 2024 r. salę bankietową Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem wypełnili duchowni, parlamentarzyści, samorządowcy, przedsiębiorcy, komendanci, dyrektorzy szkół, przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń, którzy zgromadzili się na spotkaniu noworocznym. Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemara Trzaskowskiego oraz Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego odpowiedzieli zaangażowani w życie naszego powiatu, by wspólnie podsumować miniony rok.

Zgromadzonych gości powitał Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Marek Ziędalski. Następnie głos zabrał Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki i Przewodniczący Rady Powiatu Waldemar Trzaskowski.

Cieszymy się, że zdecydowaliście się z nami świętować początek 2024 roku, piątego roku obecnej kadencji samorządu powiatowego - mówił starosta do zgromadzonych.

– Są z nami duchowni, parlamentarzyści, samorządowcy, inspekcje, służby mundurowe instytucje centralne i lokalne, organizacje pozarządowe, urzędnicy oraz przedsiębiorcy –wszyscy dla których liczy się dobro publiczne, dla których ważne jest to, by nasza Ojczyzna, także ta lokalna, rozwijała się i była powodem do dumy. – kontynuował.

Podczas spotkania głos zabrali także przybyli na spotkanie noworoczne goście: Senator RP Maciej Górski, posłowie Pan Grzegorz Woźniak oraz Pani Maria Koc,  radna sejmiku województwa mazowieckiego Pani Elżbieta Woźniak-Sionek.

Modlitwę poprowadził ks. pułkownik Grzegorz Kamiński, proboszcz parafii w Miętnem.