Przejdź do treści
Brak grafik

Kolejowy bilet lotniskowy

Utworzono: poniedziałek, 15, październik 2012

Koleje Mazowieckie, wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów korzystających z warszawskich lotnisk, przygotowały specjalną ofertę pod nazwą „Bilet Lotniskowy”.

 

Spółka Koleje Mazowieckie oferuje dwa nowe połączenia kolejowe do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina oraz Mazowieckiego Portu Lotniczego w Modlinie.

 

Z myślą o pasażerach korzystających z lotniska została przygotowana oferta specjalna - „Bilet lotniskowy”. Zakup biletu upoważnia do przejazdu pociągiem Kolei Mazowieckich z dowolnej stacji kolejowej w Warszawie do stacji w Modlinie. Dalsza podróż jest kontynuowana autobusem KM w cenie biletu. Jednorazowy koszt „Biletu lotniskowego” wynosi 12 zł. Koleje Mazowieckie realizują połączenie w dwóch relacjach - Warszawa Lotnisko F. Chopina – stacja kolejowa Modlin przez Warszawę Centralną oraz Warszawa Zachodnia z peronu nr 8 (d. Warszawa Wola) przez Warszawę Gdańską w kierunku Nasielska, Ciechanowa i Działdowa.

 

Pasażer wybierając Koleje Mazowieckie ma gwarancję wysokiego standardu, odpowiadającego współczesnym oczekiwaniom komfortu podróży. Wnętrza są klimatyzowane, posiadają miękkie fotele, miejsce na rower, posiadają odpowiednie wyposażenie dla podróżujących z większym bagażem oraz są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i matek z małymi dziećmi. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podróżnych zamontowano również system monitoringu.

 

Dodatkowo, „bilet lotniskowy” uprawnia do korzystania ze środków komunikacji miejskiej ZTM (autobusy, tramwaje, metro, SKM) na obszarze pierwszej strefy biletowej przez 60 min. Przed wejściem do pojazdu komunikacji miejskiej, podróżny musi trwale i czytelnie wpisać na bilecie godzinę rozpoczęcia czasu jego ważności.

 

Od nowego rozkładu jazdy 2012/2013 pociągi lotniskowe Kolei Mazowieckich będą kursować cyklicznie co godzinę.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na: www.mazowieckie.com.pl

koleje plakat

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews