Przejdź do treści

Wykaz osób którym przyznano tytuł w 2005 roku

Drukuj

Wiesława Wielgosz w dziedzinie „ Nauka i oświata” za krzewienie piękna języka ojczystego oraz patriotyczne i obywatelskie wychowanie kilkudziesięciu pokoleń młodzieży. 

Stanisław Buszta w dziedzinie „Nauka i oświata” za popularyzowanie sportu masowego i rozwój kultury fizycznej młodzieży oraz osiągane przez nią sukcesy we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w rejonie, województwie i kraju. 

Orkiestra Dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie w dziedzinie „Kultura i sztuka” za uświetnianie uroczystości państwowych i kościelnych oraz promowanie kultury Powiatu Garwolińskiego na Festiwalach Orkiestr Dętych w kraju i za granicą. 

Maria Bienias w dziedzinie „Kultura i sztuka” za wieloletnią społeczną pracę krzewiącą tradycję i kulturę wiejską Powiatu Garwolińskiego. 

Klub Sportowy GKS Wilga Garwolin w dziedzinie „Sport” za działalność na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej w Powiecie Garwolińskim oraz sukcesy na arenie sportowej kraju w różnych dyscyplinach i kategoriach wiekowych. 

Firma AVON Operations Polska w dziedzinie „Rozwój gospodarczy” za wybitne osiągnięcia w działalności gospodarczej przyczyniające się do rozwoju i promocji Powiatu Garwolińskiego. 

Jadwiga Wojda w dziedzinie „Działalność samorządowa” za zaangażowanie w rozwój gminy Miastków Kościelny ora realizację wielu inicjatyw podejmowanych przez Samorząd Powiatu Garwolińskiego. 

Waldemar Sabak w dziedzinie „Działalność samorządowa” za wyróżniające kreowanie dynamicznego rozwoju gminy Górzno i wszechstronne działania na rzecz jej mieszkańców. 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Garwolinie w dziedzinie „Rolnictwo i ochrona środowiska” za wysoką jakość zdrowotną produktów spożywczych w systemie HACCP promujących Powiat Garwoliński na rynku krajowym i rynkach Unii Europejskiej. 

Stanisława Prządka w dziedzinie „Działalność społeczna” za niezwykłe zaangażowanie, inicjatywy i osiągnięcia społeczne na rzcze poprawy całokształtu jakości życia mieszkańców Powiatu Garwolińskiego. 

Leszek Marek Krześniak w dziedzinie „Działalność społeczna” za kultywowanie tradycji patriotycznych, literackich i folklorystycznych związanych z Ziemią Maciejowicką, a co za tym idzie Powiatu Garwolińskiego.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews