Przejdź do treści

Wykaz osób którym przyznano tytuł w 2006 roku

Drukuj

Anna Maszkiewicz w dziedzinie „Nauka i oświata” za promowanie i popularyzację wśród młodzieży edukacji europejskiej oraz idei samorządności i demokracji. 

Stanisław Dadas w dziedzinie „Nauka i oświata” za wieloletnią działalność na rzecz edukacji i wychowania młodzieży ZSP w Żelechowie oraz sukcesy szkoły i uczniów w olimpiadach i konkursach propagujących Powiat Garwoliński na Mazowszu i w kraju. 

Jerzy Białecki w dziedzinie „Sport” za popularyzację sportu wśród uczniów ZSR w Miętnem oraz znaczące sukcesy we współzawodnictwie krajowym. 

Ludowy Klub Sportowy „Mazowsze Miętne” w dziedzinie „Sport” za działalność na rzecz rozwoju sportu w środowisku wiejskim, organizację imprez sportowych oraz sukcesy Klubu promujące Powiat Garwoliński. 

Andrzej Kujda w dziedzinie „Działalność społeczna” za zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej i popularyzacje sportu w środowiskach wiejskich oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na terenie Powiatu Garwolińskiego. 

Jarosław Janowski w dziedzinie „Rozwój gospodarczy” za działalność na rzecz rozwoju gospodarczego Ziemi Garwolińskiej, promowanie powiatu w kraju i za granicą, współpracę z samorządem terytorialnym oraz działalność charytatywną na rzecz potrzebujących z terenu Powiatu Garwolińskiego. 

Marian Korycki w dziedzinie „Działalność samorządowa” za wieloletnie kierowanie administracją gminną, działalność na rzecz zaspokajania potrzeb mieszkańców Gminy Łaskarzew oraz budowanie i popularyzację idei równorządności. 

Jan Karwowski w dziedzinie „Rolnictwo i ochrona środowiska” za szczególne zaangażowanie w realizacji zadań gospodarki leśnej i łowieckiej, ochronę środowiska naturalnego oraz edukację przyrodniczo – ekologiczną. 

Przedsiębiorstwo Konfekcyjne „EMMA” s. j. z siedzibą w Górznie Kolonii w dziedzinie „Rozwój gospodarczy” za dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa dającego nowe miejsca pracy mieszkańcom Powiatu Garwolińskiego.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews