Przejdź do treści

Wykaz osób którym przyznano tytuł w 2007 roku

Drukuj

Technikum Geodezyjne w Żelechowie w dziedzinie „Nauka i oświata” za wieloletnią działalność szkoły, jej sukcesy oraz osiągnięcia, które sprawiają, iż jest ona znana i ceniona zarówno w środowisku lokalnym jak i całym kraju. W ciągu swojej 46 – letniej historii nieprzerwanie promuje i rozsławia Powiat Garwoliński. 

Tomasz Łysiak w dziedzinie „Działalność samorządowa” za wieloletnie kierowanie administracją gminną, działalność na rzecz zaspokajania potrzeb mieszkańców Gminy Garwolin oraz budowanie i popularyzację idei samorządności. 

Jarosław Wyglądała w dziedzinie „Rolnictwo i ochrona środowiska” za szczególne zaangażowanie w realizację i popularyzację idei racjonalnej gospodarki odpadami na terenie Powiatu Garwolińskiego, polegającej na edukacji społeczeństwa, prowadzenia kampanii informacyjnej oraz wprowadzeniu selekcji odpadów. 

Wojciech Baduchowski w dziedzinie „Sport” za olbrzymi wkład w rozwój i popularyzację na terenie Powiatu Garwolińskiego piłki ręcznej i tenisa ziemnego oraz znaczące sukcesy we współzawodnictwie krajowym. 

Bogdan Domański w dziedzinie „Nauka i oświata” za wieloletnią działalność na rzecz edukacji i wychowania dzieci i młodzieży oraz zaangażowanie społeczne na terenie Gminy Miastków Kościelny. 

Bogdan Pasik w dziedzinie „Działalność społeczną” za zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Miastków Kościelny oraz wiedzę i doświadczenie w przygotowanie młodego pokolenia druhów OSP do udziału w akcjach ratowniczych. 

Jan Tywanek w dziedzinie „Działalność społeczna” za wieloletnią działalność społeczną i samorządową.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews