Powiat garwoliński sięga po kolejne środki unijne

Utworzono: czwartek, 03, styczeń 2013

droga31 grudnia 2012 roku Pan Jacek Kozłowski, Wojewoda Mazowiecki zatwierdził wstępną uzupełnioną listę rankingową wniosków o dofinansowanie zadań jednostek samorządu terytorialnego w ramach programu wieloletniego pod nazwą "Narodowy program przebudowy dróg lokalnych - Etap II Bezpieczeństwo - Dostępność - Rozwój".

Powiat Garwoliński znalazł się na 13 miejscu listy rankingowej. Dofinansowanie w kwocie 1 miliona złotych zostanie przeznaczone na „Przebudowę drogi powiatowej nr 1325 W Garwolin – Ruda Talubska – Łaskarzew – Polik – Maciejowice w m. Górki, Ruda Talubska, Kolonia Izdebno”.

Starosta Powiatu dziękuję Pracownikom Powiatowego Zarządu Dróg za bardzo dobre przygotowanie wniosku. Dzięki dotacji zostanie zmodernizowany odcinek drogi o długości 4795 mb, poprawi to znacząco bezpieczeństwo osób korzystających z w/w drogi.

wstepna_uzupelniona_lista_rankingowa.pdf