Wspólne kolędowanie w Łaskarzewie

Utworzono: poniedziałek, 14, styczeń 2013

IMG 0458 - KopiaW dniu 13 stycznia br. w Kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Łaskarzewie odbył się koncert Eleni. Organizatorami koncertu byli: Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Miasta Łaskarzew, Wójt Gminy Łaskarzew oraz Proboszcz Parafii w Łaskarzewie.

Eleni przy wypełnionym po brzegi kościele zaśpiewała najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Artystka zaprosiła wszystkich obecnych w kościele do wspólnego śpiewania. Występ tak się spodobał, iż Eleni otrzymała owacje na stojąco. Dziękując za zaproszenie artystka powiedziała: „ Cieszę się z tego, że pomimo tego, że już tyle lat jestem na estradzie, ludzie nadal chcą przychodzić, chcą słuchać, chcą się ze mną spotykać, i myślę, że to jest najcudowniejszy i najwspanialszy prezent na te 37 lat mojej pracy na scenie. Na zakończenie koncertu wspólnie z obecnymi w świątyni Eleni zaśpiewała ulubioną pieśń Jana Pawła II – „Barkę”.