101 urodziny Pana Józefa z Sulbin

Utworzono: środa, 27, luty 2013

IMG 8527 - Kopia

Pozytywnie nastawiony do życia, radosny, pełen energii i z uśmiechem na twarzy Pan Józef Gora z Sulbin, obchodził w minioną niedzielę swoje 101. urodziny. W imieniu własnym i całego Samorządu Powiatu Garwolińskiego, dziękując za wszelkie trudy i owoce minionych lat, życzenia zdrowia i pogody ducha na kolejne lata złożył Starosta Garwoliński Marek Chciałowski i Skarbnik Powiatu Józef Zając.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. odprawioną w kościele p.w. bł. Jana Pawła II w Sulbinach. Na rodzinne spotkanie, które odbyło sie po nabożeństwie, przybyło ponad 50 osób.

Jeden z najstarszych mieszkańców powiatu garwolińskiego urodził się 24 lutego 1912 roku. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Sędziwy wiek Jubilata jest naszym wspólnym, drogocennym dziedzictwem. Papież Jan Paweł II w „Liście do ludzi w podeszłym wieku” pisał: „Cechą cywilizacji prawdziwie ludzkiej jest szacunek i miłość do ludzi starych, dzięki, którym mogą oni czuć się żywą częścią społeczeństwa”.

Pan Józef jest świadkiem wielu wydarzeń, które decydowały o losach Polski i świata, o naszym losie. Dziękujemy za wszelkie trudy i owoce minionych lat oraz składamy życzenia zdrowia i pogody ducha na kolejne lata. Życzymy także wszelkiej pomyślności, oraz doczekania jeszcze wielu tak wspaniałych i radosnych rocznic w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół.

Zdjecia: www.atoevent.pl