W hołdzie ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem

Utworzono: środa, 10, kwiecień 2013

DSC 0075 - Kopia

W dniu dzisiejszym, o symbolicznej godzinie 8:41, delegacja w składzie: Starosta Garwoliński Marek Chciałowski, Wicestarosta Stefan Gora, Burmistrz Miasta Garwolina Tadeusz Mikulski, Wójt Gminy Garwolin Tomasz Łysiak oraz Sekretarz Powiatu Jerzy Piesio, Sekretarz Urzędu Miasta Cezary Tudek i Kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jerzy Makulec, uczcili pamięć ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. W trzecią rocznicę tego tragicznego wydarzenia przedstawiciele samorządów złożyli wieniec i zapalili znicze pod pomnikiem upamiętniającym pobyt ŚP Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Ziemi Garwolińskiej. Minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.