Dotacja z WFOŚiGW na zalesienia

W 2013r. Starostwo Powiatowe w Garwolinie uzyskało dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie zadania pn. ,,Zalesienia gruntów porolnych niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu garwolińskiego’’.

Zalesienia gruntów porolnych nie stanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu garwolińskiego dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 49 056,99 zł. Zalesienia dokonało 21 właścicieli działek, które wykonano wiosną 2013r. na ogólnej powierzchni 12,10 ha w następujących gminach: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Sobolew, Trojanów, Wilga i Żelechów.