WAŻNE ! Nowe wzory druków o pozwolenie na budowę i pozwolenie na rozbiórkę

Od 4 września 2013 roku obowiązują nowe wzory druków o pozwolenie na budowę i pozwolenie na rozbiórkę.
W dniu 3 września br. opublikowane zostało rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 07.08.2013 roku (Dz.U. z 2013 roku, poz. 1013) zmieniające rozporządzenie w sprawie wzorów: wniosku o pozwolenie na budowę, oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane i decyzji o pozwoleniu na budowę.
Zmiana weszła w życie następnego dnia tj. 4 września br.

W.w rozporządzenie nie przewiduje okresu przejściowego dla dotychczasowych wzorów.
Wnioski na starych drukach, które wpłynęły do Starostwa do 3 września br. będą rozpatrywane. Natomiast od 4 września br. konieczne jest złożenie wniosku na odpowiednim nowym druku.

Wzory wniosku do pobrania poniżej:

wniosek o pozwolenie na budowę.pdfwniosek o pozwolenie na rozbiórkę.pdf

PRZEPRASZAMY