Wicemarszałek Orzełowska w powiecie garwolińskim

Utworzono: wtorek, 28, styczeń 2014

Marszałek Mazowsza Orzelowska garwolin 2014

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska jest mile widzianą osobą w naszym powiecie. Często tu zagląda, nie tylko przy okazji wydarzeń kulturalnych. Żywo interesują ją potrzeby i problemy mieszkańców naszego powiatu, dlatego zagląda do starostwa również podczas pracy tygodniowej. Tak było też i wczoraj.

Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową oraz żywimy nadzieję na dalszą współpracę z Panią Marszałek dla realizowanych przez nas inwestycji, działań oraz inicjatyw – powiedział w rozmowie Starosta Garwoliński Marek Chciałowski.

Bezpośredni kontakt jest okazją na przedstawienie najważniejszych spraw powiatu i jego poszczególnych gmin. Marszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska jest częstym gościem odwiedzającym nasz powiat, nie tylko podczas uroczystości. Dziękujemy za okazywane zaangażowanie i wsparcie w wielu kluczowych sprawach dla rozwoju tego terenu.

Podczas spotkania poruszane były tematy gospodarcze i turystyczne. Marszałek mocno pochwaliła przedsięwzięcia inwestycyjne powiatu, w szczególności osiągnięcia dla Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Inwestycja ta, jak podkreśliła, jest zadaniem kluczowym dla Województwa Mazowieckiego, to ogromna szansa na rozwój Garwolina i całego powiatu. Przywiozła ze sobą również „garść” istotnych informacji, ważnych dla naszego powiatu, dotyczących m.in. wykorzystywania funduszy unijnych, kolejnej perspektywy finansowej dla Mazowsza. W rozmowie aktywny udział wziął również Sekretarz Starostwa Jerzy Piesio.