Stypendia Starosty Powiatu Garwolińskiego przyznane

Utworzono: piątek, 14, listopad 2014

Stypendia Starosty Powiatu Garwolińskiego 2014

W dniu wczorajszym Starosta Powiatu Garwolińskiego, Wicestarosta Garwoliński oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu spotkali się z najzdolniejszymi uczniami ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Garwoliński, aby złożyć im gratulacje i wręczyć dyplomy z przyznanym przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego stypendium Starosty Powiatu Garwolińskiego dla uczniów osiągających wybitne wyniki w nauce z następujących szkół.

1.Magdalena Owczarczyk uczennica kl. II z Technikum w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie.

2.Radosław Kowalczyk uczeń kl. III z Technikum w zawodzie technik ekonomista w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie.

3.Klaudia Magdalena Węgier uczennica kl. III z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie.

4.Dawid Paweł Jasiński uczeń kl. III z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie.

5.Łukasz Widłak uczeń kl. III z Technikum w zawodzie technik ogrodnictwa w Zespole Szkół Rolniczych CKP i CKU im. S. Staszica w Miętnem .

6.Iwona Nosowska uczennica kl. IIz Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie.

7.Magdalena Jędrych uczennica kl. IIz Liceum Ogólnokształcącegow Zespole Szkół Nr 1 w Żelechowie.

8.Joanna Talarek uczennica kl. III z Technikum w zawodzie technik ekonomista w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie.

Na uroczystość zaproszeni byli rodzice stypendystów, którym Starosta Garwoliński Marek Chciałowski, Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Stefan Gora oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie Jerzy Duchna, wręczyli listy gratulacyjne i podziękowania za trud włożony w wychowanie swoich dzieci. Podziękowania trawiły także do dyrektorów szkół i wychowawców za wspieranie i rozwijanie zainteresowań uczniów .

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i było pełne wzruszeń rodziców i nagrodzonej młodzieży. Jednocześnie na spotkaniu Starosta wręczył „Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego” Pani Katarzynie Osial nauczycielowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie, która 5 listopada zdała pozytywnie egzamin przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego uzyskując stopień nauczyciela mianowanego.