Gratulujemy stypendystom z naszego powiatu

Utworzono: wtorek, 02, grudzień 2014

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów z Powiatu Garwolińskiego

28 listopada w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015. Stypendium otrzymali także uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Garwolińskiego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów i uzyskujący z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach uzyskujący przynajmniej dobre rezultaty. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyła uzdolnionym uczniom Pani Joanna Kaniuk Dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach.

Z Powiatu Garwolińskiego stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie z następujących szkół ponadgimnazjalnych:

1. Jakub Całka z II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
  2. Michał Krogulec z Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
  3. Jakub Romankiewicz z Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKP im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  4. Ewelina Piłka z I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie
  5. Łukasz Widłak z Technikum w Zespole Szkół Rolniczych CKP i CKU im. Stanisława Staszica w Miętnem
  6. Piotr Lis z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie
  7. Marta Odziemczyk z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 w Żelechowie
  8. Paula Magdalena Włodarczyk z Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie
  9. Maria Mikos z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie.

W imieniu wszystkich stypendystów podziękowania za wręczone stypendia na ręce Pani Dyrektor złożyła Ewelina Piłka stypendystka z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie.