Sukces LECHPOL potwierdzony nagrodami

Utworzono: czwartek, 04, grudzień 2014

Sukces firmy LECHPOL potwierdzony nagrodami copy

LECHPOL od wielu lat jest jednym z ambasadorów powiatu garwolińskiego w Polsce i Europie. Firma, będąca producentem sprzętu elektronicznego marki Kruger&Matz, kończy bieżący rok sukcesem, który potwierdzają wyróżnienia przyznane przez niezależne stowarzyszenia przedsiębiorców.

W ostatnim czasie firma otrzymała trzecią już statuetkę Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców, Polską Nagrodę Innowacyjności, Lidera Przedsiębiorczości 2014 roku, tytuł Euro Firma Roku 2014 oraz znak EuroRenoma. Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców szczególnie wyróżniła Prezesa firmy Lechpol, Zbigniewa Leszka przyznając mu Nagrodę im. Stanisława Wokulskiego.

__________________________

Firma LECHPOL powstała w 1990 roku. Od początku istnienia specjalizuje się ona w kompleksowej dostawie i dystrybucji części oraz urządzeń elektronicznych. Lechpol jest dystrybutorem produktów takich marek jak: Peiying, Cabletech, Sunker, Kemot, Vipow, Unit, M-LIFE, Dibeisi, Azusa, Quer, Kruger&Matz, Intex. Oferowane przez firmę produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnością rozwiązań technicznych. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Lechpol od wielu lat jest jednym z ambasadorów powiatu garwolińskiego w Polsce i Europie.