III Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 30 grudnia 2014

Utworzono: wtorek, 23, grudzień 2014

Uprzejmie zawiadamiam o III Sesji Rady Powiatu Garwolińskiego, która odbędzie się w dniu 30 grudnia 2014 r. o godz. 13.00 (tj. wtorek) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie ul. Staszica 15.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru podmiotu do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie za rok 2014.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości w drodze bezprzetargowej.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli Rady Powiatu Garwolińskiego do Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Powiatu Garwolińskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Zarządu Powiatu Garwolińskiego na I półrocze 2015 r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Garwolińskiego na rok 2014.
  9. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  10. Zapytania i interpelacje.
  11. Sprawy różne.