Ostatnia sesja w roku 2014

Utworzono: środa, 31, grudzień 2014

Ostatnia sesja w roku 2014 powiat garwoliński

30 grudnia odbyła się III Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego V kadencji. Podczas sesji podjęto uchwałę o wybraniu podmiotu do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego SP ZOZ w Garwolinie, o wynagrodzeniu Starosty, o zmianach w budżecie na rok 2014 oraz w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości w drodze bezprzetargowej.

W związku z zakończeniem kadencji Rady Społecznej SP ZOZ wybrano nowych przedstawicieli Rady Powiatu Garwolińskiego do w/w Rady. Obligatoryjnie przewodniczącym rady został Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski, zaś przedstawicielem Wojewody została Katarzyna Russak. W skład osobowy Rady Społecznej wchodzą również: Teresa Bąk, Hanna Przybysz, Piotr Osmólski, Adam Zboina, Dariusz Owczarczyk, Tomasz Połoczański, Jan Tywanek, Maciej Kurowski oraz Marek Ziędalski. W imieniu radnych i zarządu Starosta Powiatu Marek Chciałowski oraz Przewodniczący Rady Piotr Osmólski złożyli podziękowanie za wieloletnią pracę byłej dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Grażynie Witak-Wcisło.