Utworzono: środa, 21, styczeń 2015 Opublikowano

Zarząd Powiatu Garwolińskiego informuje, że podania w sprawie najmu części nieruchomości położonej w Garwolinie przy ulicy Mazowieckiej, stanowiącej własność Powiatu Garwolińskiego, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działki nr: 3120/2 o pow. 0,4172 ha i 3121/2 o pow. 0,4039 ha, z przeznaczeniem pod sprzedaż kwiatów, w związku z uroczystościami „Wszystkich Świętych” w 2015 roku, można kierować do Zarządu Powiatu Garwolińskiego od dnia 1 września 2015r.

Składane od tego dnia wnioski będą załatwiane w kolejności wpływu od dnia 15 września 2015r. O kolejności wpływu podania i jednocześnie kolejności wynajmowanych miejsc, decyduje data zarejestrowania i numer wpisu podania na dziennik korespondencyjny Starostwa Powiatowego w Garwolinie.