Sesje Rady Powiatu Garwolińskiego w 2018 roku

Szczegóły sesji nr IV/2018 z dnia 28 grudnia 2018 r.

Planowany porządek obrad

1. Przyjęcie protokołów z poprzednich sesji (I/2018 z dn. 21 listopada 2018 r., II/2018 z dn. 30 listopada 2018 r.)
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXXVI/218/2018 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 23 kwietnia 2018 r. w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół i placówek publicznych i niepublicznych prowadzonych na terenie Powiatu Garwolińskiego przez organy prowadzące, trybu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania tych dotacji oraz terminu i sposobu rozliczania ich wykorzystania.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  5. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  6. Zapytania i interpelacje.

Porządek obrad

6. Zapytania i interpelacje.

Protokół z sesji

Szczegóły sesji nr III/2018 z dnia 17 grudnia 2018 r.

Sesja na wniosek Zarządu powiatu Garwolińskiego

1. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2018.
  2. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.
  3. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu obowiązujących w Powiecie Garwolińskim w 2019 roku.
  4. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat na rok 2019 za usuwanie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na obszarze powiatu garwolińskiego.
  5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego zmieniającej uchwałę Nr XXXVI/212/2018 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 23 kwietnia 2018 roku w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Garwolińskie oraz podziału środków finansowych otrzymanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie desygnowania delegata na Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich.

Film z nagraniem obrad sesji

Szczegóły sesji nr II/2018 z dnia 30 listopada 2018 r.

Planowany porządek obrad

1.  Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego komisji stałych Rady Powiatu Garwolińskiego.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Garwolińskiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Powiatu Garwolińskiego.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr III/12/2014 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 30 grudnia 2014r. w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Garwolińskiego na rok 2018.

Porządek obrad

6. Podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2018.
  9. Sprawy różne

Film z nagraniem obrad sesji

Szczegóły sesji nr I/2018 z dnia 21 listopada 2018 r.

Planowany porządek obrad

1. Otwarcie sesji Rady Powiatu Garwolińskiego przez najstarszego wiekiem radnego.
  2. Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze.
  3. Ślubowanie radnych.
  4. Wybór Przewodniczacego i Wiceprzewodniczacego Rady Powiatu Garwolińskiego.
  5. Zamkniecie sesji Rady Powiatu.

Porządek obrad

2. Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze.
  3. Ślubowanie radnych.
  4. Wybór Przewodniczacego i Wiceprzewodniczacego Rady Powiatu Garwolińskiego.
  5. Wybór Starosty Powiatu i Wicestarosty Powiatu.
  6. Wybór członków Zarządu Powiatu Garwolińskiego.
  7. Zamkniecie sesji Rady Powiatu.