Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

Konkurs Wiedzy o Samorządzie 2017 plakat

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Garwolińskiego.

Już 26 maja 2017 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbędzie się konkurs, w którym swoją wiedzę o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego sprawdzą uczniowie szkół gimnazjalnych ponadgimnazjalnych.

Konkurs ten będzie składał się z dwóch części. Część pierwsza to pisemny test dla wszystkich uczestników.

Część druga to konkurs drużynowy. Zsumowane punkty z rywalizacji indywidualnej będą podstawą do wyłonienia 3 najlepszych drużyn szkolnych, które będą rywalizować w Konkursie ustnym .

Etap powiatowy dla szkół gimnazjalnych będzie składał się z pisemnego testu przygotowanego przez Powiatową Komisje Konkursową.

Fundatorem nagród dla 5 laureatów w Konkursach indywidualnych oraz dla drużyn szkolnych będzie Zarząd Powiatu Garwolińskiego.

regulamin konkursu samorzadowego_2017.pdf