Lilla Nawrocka dyrektorem ZS w Miętnem

DSC 0555

31 lipca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Garwolińskiego, w którym uczestniczyła Pani Lilla Nawrocka, wskazana na początku lipca przez komisję konkursową na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Miętnem.

Pani Lilla przedstawiła Zarządowi Powiatu Garwolińskiego zarys funkcjonowania szkoły pod jej kierownictwem, odpowiadała także na szereg pytań poszczególnych Członków Zarządu, charakteryzując swoje plany i zamierzenia.

Po przeprowadzonej rozmowie Zarząd Powiatu Garwolińskiego przyjął uchwałę Nr 570/151/2017, mocą której powierzył stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Miętnem Pani Lilli Nawrockiej od dnia 1 września 2017 r. do 31 sierpnia 2022 r.

Serdecznie gratulujemy!