Przejdź do treści

Urzekające w miętnieńskim dworku

Drukuj

Kobiety urzekajace

W miniony weekend miętnieński dworek gościł urzekające kobiety. Ponad czterdzieści pań z powiatu garwolińskiego wzięło udział w warsztatach pt. „Być Urzekającą”, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Urzekające Panie spotkały się w dworku w Miętnem, aby na nowo odkryć swoje piękno i kobiecość.

Trzydniowe warsztaty poprowadziła psycholog Katarzyna Piasecka z fundacji Kurs na Miłość z Białej Podlaskiej.

Mnóstwo pięknych ale też trudnych historii i doświadczeń ukrytych w kobiecych duszach da się przekuć w siłę i wdzięczność. Rysy i blizny na ciele i sercu nie powinny być powodem wstydu i cierpienia, a kobiecej mocy i wdzięku. Uczestniczki warsztatów odkrywając swoje serca przed innymi, dzieląc się cząstką siebie i jednocząc, uczyły się jak stać się „urzekającymi”.

 

- Zapachy, historie, miłe wspomnienia z dzieciństwa, wspomnienia i wzory ważnych w naszym życiu kobiet mogą stać skarbem do odkrycia dla poszukujących swojej kobiecości, wartości i piękna Kobiet. Warsztaty dały nam narzędzia do tego jak walczyć o siebie, o czas tylko dla siebie, o zadbanie o swoje potrzeby i co za tym idzie zdrowie i zdrowe relacje w rodzinach. Wsparcie innych Kobiet, z innymi problemami, doświadczeniami i spojrzeniem na świat jest nie do przeceniania – relacjonuje warsztaty jedna z uczestniczek.

- Jednym z zadań podczas warsztatów było napisanie każdej obecnej na warsztatach kobiecie jakiś miłych słów od siebie. Wracając po tym pełnym pozytywnych przeżyć weekendzie, w tak pięknym otoczeniu dworu i parku, z ogromnym zapasem dobrych słów, myśli i energii czuję się silniejsza – dodaje kolejna.

- Te warsztaty utwierdziły nas w przekonaniu, że idziemy dobrą drogą tworząc nasze stowarzyszenie. Po tak wielu motywujących słowach jesteśmy przekonane, że my jako Kobiety potrzebujemy siebie nawzajem. Dziękujemy dyrektor PCKiP w Miętnem za gościnność i wszelką pomoc w organizacji tych warsztatów – podsumowały wydarzenie członkinie Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Miętne.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Przyjaciół wsi Miętne i Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews