Przejdź do treści

Ogórkiem na wycieczkę z Tadeuszem

Drukuj

Wycieczka Ogorek

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem 19 listopada 2017r. zaprasza do udziału w wycieczce krajoznawczej szlakiem Tadeusza Kościuszki po Ziemi Garwolińskiej "wehikułem czasu" zabytkowym autobusem Jelczem 043 tzw. Ogórkiem.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc pod numerem tel. 503 695 124 w godzinach od 9.00 do 15.00.

Dzieci pod opieką rodziców.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, ale trzeba zabrać ze sobą na drogę suchy prowiant i napoje. Organizator nie zapewnia na trasie wyżywienia.

- Wyjazd o godz. 8.30 spod dworku w Miętnem. Trzeba być przynajmniej 15 minut wcześniej. Miejsca na trasie, które odwiedzamy znajdują się na plakacie. Przewodnikiem na trasie będzie prezes PTTK Otwock Pan Paweł Ajdacki. Wycieczkę kończymy w dworku wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku lub poczęstunkiem wewnątrz (zależne od pogody) – informuje PCKiP w Miętnem.
Wycieczka organizowana we współpracy z PTTK Oddział Otwock.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowane w ramach projektu pt. „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy”.

Plakat Wycieczka Ogorek

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews