Podróż wokół dźwięków, muzyki i tańca po Mazowszu dla przedszkolaków

Spotkaj etnologa przedszkolak

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza przedszkolaków do aktywnego poznawania naszej „małej ojczyzny” . Na bezpłatne warsztaty obowiązują zapisy. Zostały ostatnie miejsca.

- Chcemy włączyć dzieci do aktywnego poznawania „małej ojczyzny”. W trakcie warsztatów dedykowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym poprzez muzykę i tańce będziemy poznawać Mazowsze. Zajęcia dla najmłodszych skonstruowane są tak, aby dzieci uczyły się poprzez zabawę i aktywności plastyczne i muzyczne. Zajęcia są prowadzone według autorskich scenariuszy przygotowanych przez etnografów z doświadczeniem edukacyjnym ze Stowarzyszenia „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego – informuje organizator.

Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku od 4 – 6 lat. Zajęcia są bezpłatne. Warsztaty trwają 45 min. Pierwsza grupa zaczyna o 9.45, druga o 10.30.

Warsztaty etnograficzne organizowane są w ramach projektu „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie “Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego. Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Kultura Dostępna.

KIEDY: 22 LISTOPADA 2017 środa
GDZIE: POWIATOWE CENTRUM KULTURY I PROMOCJI,