Przejdź do treści
Brak grafik

Kampania Informacyjna – nie pozwól ukraść swojej tożsamości!

Utworzono: środa, 22, listopad 2017

Kampania Dokumenty Zastrzezone

System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE i System ZASTRZEGANIA KART  – informacje o projektach

Codziennie przestępcy podejmują dziesiątki prób użycia cudzych dokumentów: wyłudzenia kredytów, wynajem nieruchomości, przestępstwa podatkowe przeciwko budżetowi samorządu (np. zakładanie fikcyjnej działalności gospodarczej).

Tylko w II kwartale 2017 r. odnotowano 1 631 prób wyłudzeń kredytów na kwotę ponad 114 mln złotych (wg. Raportu o Dokumentach – infoDOK”.)

Nie pozwól ukraść swojej tożsamości!

 

Kampania Informacyjna Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

To kampania społeczna, której celem jest przeciwdziałanie przestępstwom z użyciem skradzionych i zagubionych dokumentów tożsamości.

Akcja realizowana jest przez Związek Baków Polskich, pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz we współpracy z Policją i Federacją Konsumentów.

 

System ZASTRZEGANIA KART (+48) 828 828 828

To system, który pozwala na szybkie i efektywne zastrzeganie skradzionych lub zagubionych kart płatniczych. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: (+48) 828 828 828 by zastrzec swoją kartę.

Jest to możliwe z każdego miejsca na świecie, o każdej porze, zarówno z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych. Numer jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ułatwia kontakt z wydawcą karty i jej zastrzeżenie w sytuacji, gdy czas odgrywa istotną rolę.

 

Więcej informacji odnajdą Państwo na stronach internetowych:

www.DokumentyZastrzezone.pl oraz www.Zastrzegam.pl

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews