Zagłosujmy na kulturę w Powiecie Garwolińskim!

Glosuj Kultura

Z satysfakcją informujemy, że projekt „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy” organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem został nominowany w plebiscycie TOP Regionu 2018. Osoby które oddadzą swój głos, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

„Garwoliński Sejmik Krajoznawczy” zostały nominowany w plebiscycie TOP Regionu 2018 w kategorii WYDARZENIE KULTURALNE.

Pochwalmy się Powiatem GARWOLIŃSKIM ! Pochwalmy się KULTURĄ ! Prosimy o WASZE GŁOSY !

Gdzie głosować ? O tu http://podlasie24.pl/konkurs/top-regionu-2017---i-tura-glosowania-238a4.html

w zakładce wydarzenie kulturalne 20. Miętne - Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem – projekt „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy”, w ramach którego odbyło się wiele spotkań, konkursów, wycieczek, plenerów, warsztatów

Jeden DZIEŃ - jeden GŁOS

Każdy uczestnik plebiscytu może oddać w ciągu doby 1 głos na wybraną inwestycję, wydarzenie kulturalne oraz sportowca lub wydarzenie sportowe roku 2018. Warunkiem ważności oddanego głosu jest: zaznaczenie właściwego pola i wypełnienie formularza znajdującego się pod listą plebiscytowych propozycji. Aby GŁOS był ważny osoba głosująca musi podać imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu lub adres e-mail. Zgłoszenia niekompletne nie będą brały udziału w losowaniu nagród. W pierwszym etapie GŁOSUJEMY DO PIĄTKU, 15 GRUDNIA DO GODZ. 12.00.

Organizatorem plebiscytu jest Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl oraz Katolickie Radio Podlasie.

Projekt „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.