UROCZYSTE OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY

Utworzono: piątek, 19, styczeń 2018

Otwarcie Starostwa

Starosta Powiatu Garwolińskiego oraz Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Garwolinie

27.01.2018 r. (sobota)   │   godz. 14.00   │ Garwolin, ul. Mazowiecka 26

W sobotę 27.01.2018 r. chwilę po godz. 14.00 nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi do nowego gmachu Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

Marzenie i praca wielu osób dobiega końca – inwestycja została zakończona i teraz służyć będzie wszystkim mieszkańcom naszego powiatu.

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Garwolińskiego do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu!

Od około godz. 16.00 (po zakończeniu uroczystej części) do 19.00 istniała będzie możliwość zwiedzania nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Garwolinie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Zarządu Dróg.

Jedno miejsce – wiele możliwości

Mieszkańcy będą mogli poznawać nowy urząd – miejsca, gdzie będą mieścić się poszczególne wydziały i jednostki.

Na wszystkich zwiedzających czekał będzie słodki poczęstunek i drobne upominki.

Cieszmy się RAZEM z zakończonej INWESTYCJI!

Zapraszamy!

oTWARCIE sTAROSTWA 2018