Zmiana siedziby Starostwa Powiatowego w Garwolinie i pozostałych jednostek

Utworzono: wtorek, 30, styczeń 2018

Harmonogram

Harmonogram przeniesienia poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego w Garwolinie, jednostek organizacyjnych i pozostałych urzędów do nowej siedziby – Garwolin, ul. Mazowiecka 26

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w najbliższym czasie poszczególne wydziały Starostwa, jednostki organizacyjne i pozostałe urzędy będą zmieniały swoją siedzibę.

Od dnia 5 lutego 2018 roku wszelkie dokumenty i uzupełnione wnioski dot. wszystkich wydziałów Starostwa Powiatowego w Garwolinie prosimy o składanie w KANCELARII w nowej siedzibie przy ul. Mazowieckiej 26 w godzinach 800 - 1600

Od 5 lutego 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) w urzędzie przy ul. Mazowieckiej 26 będą mieściły się:

- Zarząd Powiatu Garwolińskiego

- Wydział Organizacyjno-Administracyjny

- Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spraw Społecznych i Obywatelskich

- Wydział Rozwoju Gospodarczego

- Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska

- Wydział Finansowy

- Zespół Radców Prawnych

- Powiatowy Rzecznik Konsumentów

- Powiatowy Zarząd Dróg

- Nieodpłatna Pomoc Prawna

Od 9 lutego 2018 r. (PIĄTEK) w urzędzie przy ul. Mazowieckiej 26 będą mieściły się:

- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

Od 12 lutego 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) w urzędzie przy ul. Mazowieckiej 26 będzie mieścił się:

- Powiatowy Urząd Pracy

Od 16 lutego 2018 r. (PIĄTEK) w urzędzie przy ul. Mazowieckiej 26 będą mieściły się:

- Wydział Budownictwa

- Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Od 19 lutego 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) w urzędzie przy ul. Mazowieckiej 26 będą mieściły się:

- Wydział Komunikacji

- Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

- Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Prosimy o śledzenie wszelkich zmian na naszej stronie internetowej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!