Przejdź do treści

Taneczne Grand Prix Polski w Garwolinie

Drukuj

Turniej Tanca 2018

Odliczamy czas do dwóch roztańczonych dni w Garwolinie. Taneczne Grand Prix Polski to druga co do wielkości po mistrzostwach Polski impreza taneczna w Polsce. Turniej pełen wrażeń odbędzie się w dniach 17-18 marca na hali CSiK w Garwolinie.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji - o kilku z nich wspomnimy  już teraz.Zap1

Sobotnią galę wieczorną poprowadzi znana wszystkim z telewizyjnych programów tanecznych Iwona Pavlović. Na turnieju w Garwolinie 17-18 marca będzie wiele atrakcji artystycznych. Jedną z nich jest Daniel Chlibiuk - Artysta, trener  oraz członek zarządu  Fundacji  Sztukmistrze, cyrkiem zajmuję się od 12 lat. Sztuka ta jest dla niego pasją oraz sposobem na życie. Jego specjalnością jest akrobatyka na kole Cyra, akrobatyka partnerska oraz żonglerska. Na swoim koncie ma wiele występów w Polsce oraz za granicą.

Zap.2Kolejną atrakcją turnieju w  Garwolinie 17-18 marca  jest Piotr „Stiff” Stefański. Jest to  uznany muzyk ze Skarżysko-Kamiennej, lider zespołu S.I.E czyli Studium Instrumentów Etnicznych.

Grupa podróżuje po Polsce i Europie koncertując, robiąc warsztaty i akcje performatywne. Wykonują muzykę określaną jako psychofolk. Łączą transowość, liryczne teksty i minimalizm. Udało się im wymyślić coś nowego, o co we współczesnej muzyce trudno. Grają na instrumentach etnicznych różnych kultur, głównie są to bębny.

- Szacujemy, że Grand Prix Polski i Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2018 przyciągnie do Garwolina około 500 par z całej Polski na najwyższym światowym poziomie. W niedzielę między godz. 8.00 a 14.00 garwolińska hala przywita najmłodszych wychowanków Studia Ruchu Kordaszewscy. W tej części turnieju swoje umiejętności pokaże ponad 400 młodych tancerzy.

Plakat Grand prix

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w tym roku Szkoła Tańca Państwa Kordaszewskich obchodzi 10. rocznicę swojej działalności w Garwolinie, natomiast organizatorzy nie stawiają tego na pierwszym planie. Chcą zadbać o publiczność oraz o gości z całego kraju.

Sponsorzy

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews