VII Powiatowa Liga Przedmiotowa - Chemia

chemia na główne

W dniu 6.04.2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie miała miejsce VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z Chemii, która odbywa się pod honorowym patronatem starosty Marka Chciałowskiego.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów z czterech szkół: I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 – Centrum Kształcenia ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie, Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie.

Uczniowie, którzy wygrali konkurs:

I miejsce – Konrad Proczek – opiekun Anna Tywanek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie.

II miejsce – Kamila Ptasińska – opiekun Anna Tywanek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie.

III miejsce – Michał Majek – opiekun Bogumiła Włodarczyk - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie

Nagrody dla najlepszych chemików w powiecie wręczył Starosta Powiatu Marek Chciałowski, który pogratulował zwycięzcom i podziękował wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie, zarówno w etapach szkolnym jak i powiatowym. Podziękowania przekazano również wszystkim nauczycielom i opiekunom za przygotowanie i nadzór nad przeprowadzeniem konkursu. Koordynatorem tegorocznej Powiatowej Ligii Przedmiotowej z chemii była nauczycielka I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie Pani Małgorzata Sobiech. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.