Przejdź do treści

Muffiny dla rodziny w Miętnem

Drukuj

sweet warsztaty dworek zap

- Jeśli Twoje dziecko uwielbia pomagać Ci w kuchni mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! W niedzielę 29 kwietnia zapraszam do Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem na warsztaty cukiernicze – zachęca Damian Włodarczyk – cukiernik, który poprowadzi wydarzenie. Obowiązują zapisy.

Już 29 kwietnia 2018r. (niedziela) w godz. 14:00-17:00 w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbędą się warsztaty „Muffiny dla całej rodziny!”. Wydarzenie organizowane jest w ramach powiatowo-miejskich obchodów 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Warsztaty cukiernicze poprowadzi Damian Włodarczyk ze „Sweet Obsession – po prostu wypieki z pasją”, który jak mówi - wkłada całe serce w swoją pracę. Na warsztaty organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 5 lat wraz z rodzicami lub opiekunem. Dzięki wskazówkom Damiana dzieci przygotują 5 muffin, odmierzą potrzebne składniki, nałożą do foremek, a po upieczeniu i udekorowaniu będą mogły zjeść je ze smakiem!

W programie ponadto zabawy z animator Izą Kondej z "Zwariowane animacje" , zdjęcie pamiątkowe dla każdego dziecka z fotobutki Atoevent oraz pamiątkowe dyplomy. Na każdego uczestnika czekać będzie kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.

- Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego należy decydować się jak najszybciej. Udział dziecka w warsztatach to koszt 70 zł. – informuje cukiernik.

Na miejscu będą przygotowane wszystkie niezbędne narzędzia do pracy oraz fartuszki. Prosimy jedynie o zabranie dobrych humorów!


Obowiązują zapisy do 26 kwietnia 2018r. do wyczerpania miejsc.
Informacje oraz zapisy pod tel. 503665993 i na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sweet warsztaty plakat

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews