Sportowe emocje już 1 maja w Żelechowie

Turniej 1maja zap

Sportowe emocje, rywalizacja i mnóstwo dobrej zabawy – to wszystko będzie zagwarantowane podczas tradycyjnego turnieju piłki nożnej, który rozgrywany będzie 1 maja 2018r. na kompleksie boisk „Orlik” w Żelechowie.

Celem organizowanego pod patronatem starosty Marka Chciałowskiego turnieju jest popularyzacja piłki nożnej wśród społeczeństwa, aktywne spędzenie wolnego czasu i sportowe uczczenie Wielkiego Narodowego Święta – 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

W imprezie uczestniczyć będą zespoły zgłoszone do udziału w rozgrywkach z imiennym wykazem zawodników, oraz podaniem nazwiska kapitana drużyny i telefonem kontaktowym.

Zgłoszenia uczestnictwa będą przyjmowane u animatorów boiska ORLIK w Żelechowie do 30 kwietnia.

Maksymalna ilość drużyn to 8. Po zgłoszeniu ósmej drużyny lista turniejowa zostaje zamknięta.  Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z deklaracją przestrzegania regulaminu i przepisów gry w turnieju.

Zapraszamy do zabawy!

Turniej 1maja Zelechow