Dotacja Powiatu Garwolińskiego na infrastrukturę drogową

1-51766 m

Powiat Garwoliński otrzymał kolejną promesę na usuwanie skutków klęsk żywiołowych w ramach wieloletniego rządowego Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

28 czerwca na spotkaniu w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie Wojewoda Mazowiecki przekazał Staroście Markowi Chciałowskiemu promesę.

Powiat garwoliński otrzymał dotację na remont ciągu komunikacyjnego w m. Stefanów – droga powiatowa nr 1365W Żelechów – Mroków oraz droga powiatowa nr 1364W Anielów – Stefanów o dł. 250 m. Wysokość dotacji wynosić będzie 990 000 zł.

Dofinansowanie pochodzi z rezerwy Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a środki zostały przyznane na wniosek Wojewody Mazowieckiego.