Umowa na montaż nagłośnienia w Starostwie podpisana

Utworzono: poniedziałek, 23, lipiec 2018

główne

19 lipca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została podpisana umowa na „Dostawę i montaż nagłośnienia Starostwa Powiatowego w Garwolinie”.

Zamówienie obejmuje zainstalowanie i skonfigurowanie systemów: nagłośnienia, głosowania, oraz prezentacji i rejestracji obrazu i dźwięku. Systemy zostaną zainstalowane w sali konferencyjnej oraz w sali posiedzeń komisji. Zamontowany sprzęt audiowizualny będzie dostosowany do istniejących potrzeb Starostwa, a systemy będą o wysokiej klasie i najlepszej jakości. Urządzenia będą zainstalowane bezprzewodowo co umożliwi ich mobilność. System jest również dostosowany do zmieniających się przepisów wynikających z ustawy z dnia 5 czerwca 1998 o samorządzie powiatowym. Zmiany dotyczą m.in. rejestracji głosowań.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Wicestarosta Urszula Zadrożna przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu – Agnieszki Braun.

Wykonawcą zadania jest firma TRIAS AVI Sp. z o. o. ul. Kabaretowa 21, 01-942 Warszawa. Wartość inwestycji wynosi 158.538, 39 zł. brutto. Termin realizacji umowy 6 tygodni od dnia podpisania umowy.