XLI Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego

Utworzono: wtorek, 02, październik 2018

Uprzejmie zawiadamiam o XLI Sesji Rady Powiatu Garwolińskiego, która odbędzie się w dniu 5 października 2018 r. o godz. 13.00 (tj. piątek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 z następującym porządkiem obrad:

1. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Garwolińskiego na rok 2018.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej Statut Powiatu Garwolińskiego.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Programu naprawczego dla SPZOZ w Garwolinie na lata 2019-2021.

Przewodniczący Rady

(-) Piotr Osmólski