Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 22 stycznia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 22 stycznia 2019 r. tj. (wtorek) o godz. 16:30 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro).odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Przyjęcie protokołów z poprzednich posiedzeń Komisji.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie wyboru przedstawicieli Rady Powiatu Garwolińskiego do Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  4. Przygotowanie planu pracy Komisji na 2019 r.
  5. Sprawy różne.