Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25 stycznia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25 stycznia 2019 r. tj. (piątek) o godz. 13:00 w pokoju Nr 305 \w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się na posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie współpracy               z Samorządem Województwa Mazowieckiego, Powiatem Kozienickim, Gminą Maciejowice i Gminą Kozienice w przedmiocie przygotowania i realizacji przedsięwzięcia w ramach Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Drogowe – Mosty dla Regionów.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  6. Przygotowanie planu pracy Komisji na 2019 r.
  7. Sprawy różne.