Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/art_zalaczniki/2011/dnipowiatu

OBCHODY DNI GARWOLINA I POWIATU GARWOLIŃSKIEGO 2011

Utworzono: wtorek, 21, czerwiec 2011

mIMG_6880Zakończyły się już obchody Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego. Tradycyjnie jak co roku rozpoczęły się okolicznościowym spotkaniem 18 czerwca w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury, gdzie uhonorowano statuetkami i dyplomami tegorocznych laureatów tytułem „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”.

Drugi dzień świętowania - 19 czerwca - rozpoczął się Mszą Świętą w Kolegiacie p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Następnie wszyscy uczestnicy oraz mieszkańcy przeszli w barwnych korowodzie na tereny Zarzecza. Na scenie amfiteatru przedstawiciele władz m.in. Starosta Garwoliński Marek Chciałowski, Przewodnicząca Rady Powiatu Urszula Zadrożna, Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski oraz Przewodniczący Rady Miasta Marek Janiec dokonali uroczystego otwarcia i zaprosili wszystkich do korzystania z atrakcji obchodów. W bogatym programie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przedstawiamy poniżej galerię zdjęć z obchodów.

{gallery}art_zalaczniki/2011/dnipowiatu{/gallery}