Nowy Prezes PKS Garwolin - Bogdan Kozioł

Utworzono: wtorek, 28, czerwiec 2011

DSC_001827 czerwca podczas konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym Starosta Garwoliński Marek Chciałowski przedstawił nowego Prezesa Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Garwolinie, którym od 1 lipca będzie Pan Bogdan Kozioł.

Funkcję tę będzie pełnił przez najbliższe trzy lata. Ma bardzo dobre doświadczenie, bogatą wiedzę, ogromne umiejętności w zakresie transportu i dziedzin z nim związanych.

Sądzę, że jest to osoba, która spowoduje, że firma wjedzie na właściwe tory, ma wizję ratowania i rozwoju PKS w Garwolinie – powiedział Starosta. Priorytetem w dalszym funkcjonowaniu spółki jest wyprowadzenie jej na prostą i nie generowanie strat.

Pracuję w firmach transportowych od 12 lat. Zdaję sobie sprawę, że stoi przede mną trudne zadanie. Firma ma stare autobusy, linie wymagają przebudowy. Uważam, że cel jest do osiągnięcia. Jestem przekonany, że PKS w Garwolinie odniesie sukces – powiedział Pan Bogdan Kozioł.

Życzymy nowemu Prezesowi Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Garwolinie, Panu Bogdanowi Koziołowi realizacji wszystkich zawodowych planów. Wierzymy głęboko, że dzięki rozsądnemu zarządzaniu oraz determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów uda się sukcesywnie zwiększyć potencjał spółki, pomimo trudnej sytuacji finansowej.