VIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego

Utworzono: czwartek, 18, kwiecień 2019

Uprzejmie zawiadamiamy o VIII Sesji Rady Powiatu Garwolińskiego, która odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00 (tj. czwartek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro), z następującym porządkiem obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  2. Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa sanitarno - weterynaryjnego na terenie Powiatu Garwolińskiego za rok 2018.
  3. Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa Powiatu Garwolińskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2018.
  4. Informacja Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Powiatu Garwolińskiego za rok 2018.
  5. Sprawozdanie z realizacji „Programu współpracy Powiatu Garwolińskiego z organizacjami pozarządowymi w roku 2018”.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Garwolińskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXXI/167/2017 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 19 października 2017 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  11. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  12. Sprawy różne.