Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 23 maja 2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23 maja 2019 r. tj. (czwartek) o godz. 16:30 w pokoju Nr 305  w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się na posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  2. Informacja o inwestycjach zrealizowanych przez Powiat Garwoliński w powiatowych jednostkach oświatowych w 2018 r.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  5. Sprawy różne.