I Powiatowy Festyn Kultury Klubów Seniora i Kół Emerytów

image054

W dniu 02.06.2019 roku na ścieżce ekologicznej w Hucie Garwolińskiej odbył się w I Powiatowy Festyn Kultury Klubów Seniora i Kół Emerytów. W wydarzeniu wzięło udział około 500 seniorów z Powiatu Garwolińskiego.

Inicjatorem festynu był Pan Tadeusz Barankiewicz. Na każdy z klubów uczestniczących w festynie otrzymał pamiątkową statuetkę od patronów wydarzenia.

Ideą wydarzenia była integracja klubów seniorów z całego powiatu. Na scenie zaprezentowało się 11 klubów działających w naszym powiecie przedstawiając swój repertuar.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka, starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego oraz wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka.