III Amatorskie Pokazy Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego

m01072011-taniec_10W Hali Sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w imieniu Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego III Amatorskie Pokazy Tańca Towarzyskiego otworzył Jerzy Piesio Sekretarz Starostwa. Przeprowadzeniem całości pokazów zajęła się para taneczna Magdalena i Piotr Kordaszewscy.Na parkiecie zatańczyło 440 osób z powiatu garwolińskiego, królowała samba, cza-cza, twist, makarena, walc wiedeński, kaczuszki, jive i polka.

Wszyscy uczestnicy dzieci, młodzież i dorośli otrzymali medale ufundowane przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego.

Wicestarosta Stefan Gora i Sekretarz Jerzy Piesio pogratulowali i podziękowali Państwu Kordaszewskim za świetne przygotowanie uczestników i zgromadzenie tak licznej grupy tancerzy z powiatu garwolińskiego, życząc kolejnych sukcesów i dalszej współpracy. Wypełniona po brzegi publiczność nagradzała gromkimi brawami tancerzy. Magdalena i Piotr Kordaszewscy są piątą parą Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim znaną w Polsce i za granicą, od trzech lat prowadzą zajęcia taneczne w powiecie garwolińskim.