„Powiat Garwoliński ludowo i tradycyjnie”

Utworzono: wtorek, 18, czerwiec 2019

plakat konkursy

8 września 2019r. teren Powiatowego Centrum Sportu i Zarządzania Lokalami w Miętnem od godz. 13.00.

W ramach tego wydarzenia Starostwo Powiatowe zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich, inne zainteresowane podmioty z terenu powiatu garwolińskiego oraz uczniów klas gastronomicznych do wzięcia udziału w Konkursie na Najlepsze wykonanie piosenek ludowych oraz w Konkursie na Tradycyjne potrawy regionalne.

Wydarzenie pn.. „Powiat Garwoliński ludowo i tradycyjnie. Powiatowy przegląd piosenek/zespołów ludowych oraz prezentacja i degustacja tradycyjnych potraw lokalnych.”współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przechwytywanie copy copy copy

Do pobrania: