Przejdź do treści

50-lecie ZS Nr 2 w Garwolinie

Drukuj

jubileusz

50-lecie Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie. W listopadzie Zjazd Absolwentów

Przez 50 lat, ponad 20 000 absolwentów opuściło mury Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie. Listopadowy Zjazd Absolwentów zwieńczy obchody 50-lecia szkoły przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.

Rok 2019 jest rokiem jubileuszu ZS nr 2 w Garwolinie. Zacny jubileusz szkoła planuje uroczyście świętować pod koniec roku. Już teraz w logotypie placówki pojawił się element nawiązujący do półwiecza istnienia.

Na tym jednak nie koniec. – Odbyło się już kilka spotkań komitetu organizacyjnego jubileuszu szkoły. Do wspólnych działań zaprosiliśmy absolwentów naszej szkoły panów Tomasza Mazurka, Marka Chomicza, Dariusza Kędziorka, Mirosława Piętkę, Alberta Barana. W komitecie pracują także nauczyciele i pracownicy szkoły – mówi dyrektor szkoły Ewa Flaga.

Zwieńczeniem jubileuszu będzie Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 30 listopada w budynku szkoły. Będzie to doskonała okazja do spotkań po latach, rozmów i wspomnień. Szczegółowy program zjazdu zostanie opracowany we wrześniu. Wtedy też ruszą zapisy na uroczystość. – Z początkiem nowego roku szkolnego zintensyfikujemy działania uczniów i nauczycieli nastawione na jubileusz. Pojawia się wystawy zdjęć. W planach jest wydanie historii szkoły – dodaje dyrektor.

Honorowy Patronat nad jubileuszem 50-lecia ZS Nr 2 objął absolwent szkoły Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki.

 

 

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews